drugi

Kursy angielskiego dla dzieci

Zostaw kontakt do siebie i dowiedz się jak uczymy

Tutlo dzieciom

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom nowej rzeczywistości, przygotowaliśmy bezpłatne zajęcia online dla dzieci w wieku szkolnym. Spotkania odbywają się codziennie, od poniedziałku do piątku o różnych godzinach. Lekcje angielskiego są prowadzone przez doświadczonych lektorów i native speakerów Tutlo.

Tematy zajęć są na tyle zróżnicowane, że każdy uczeń znajdzie coś dla siebie! Lekcje są prowadzone w grupach, na poziomie od A0 do B2. Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny – wystarczy kliknąć przycisk niżej i założyć darmowe konto w Tutlo.

Jeżeli chcesz, by Twoje dziecko na zajęciach nie tylko słuchało, ale też miało okazję mówić, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych kursów indywidualnych ⬇️

Zapisz się na lekcje

Tutlo to zadowoleni użytkownicy

Szukałem możliwości rozmowy z native i tutlo jest do tego idealne. A do tego platforma jest elastyczna (telefon, laptop, godziny zajęć) gdzie chcę i kiedy mam ochotę mogę "podszlifować" język. Dla mnie bomba.

GAMERZY

Bardzo dobry platforma do nauk i zaczynająć od szerokiej kadry nauczycieli po bogaty zasób tematyki oraz poziom zaawansowania.Do tego elastycznść w wyborze materiałów i nauczycieli. I feedback po kazdej lekcji. Platforma jest świetna !!

Robert M.

Tutlo, to pierwsza paltforma do nauki języka angielskiego, która pozwala w elastyczny sposób podnosić swją znajomość języka. Dzięki dostępności metodologisty można ocenić swój poziom i kontynuować na odpowiednim dla siebie poziomie. Obecnośś nauczycieli... z rożnych stron świata, z różnym akcentem pozwala się osłuchać.czytaj więcej

Darek D.

Witam. Super sprawa z tą nauką przez kompa w dodatku o każdej dowolnej dla studenta porze. Fajni lektorzy. Polecam!!!

Sebastian K.

The availability of lessons at any time and in any place is the biggest advantage of Tutlo, I recommend

Dariusz Z.

Bardzo dobry sposób nauki dla osób, które rzeczywiście chcą się nauczyć angielskiego (potrzebna jest samodyscyplina). Obecnie duży wybór lektorów z różnych stron świata i coraz większa pula gotowych lekcji.

Joanna

Główne zalety Tutlo to elastyczność, dostęp do wielu lektorów anglojęzycznych ale pochodzących z różnych krajów i dostosowanie tempa do swoich potrzeb i możliwości. Idealna opcja dla osób pracujących w bardzo różnych godzinach i niemogących dopasować do... siebie standardowych kursów.czytaj więcej

Magdalena K.

Polecam 🙂 Fajny i elastyczny sposób na naukę praktycznego angielskiego. Na plus native speakerzy oraz udostępnione skrypty lekcji.

Agnieszka W.

Po dwóch latach spędzonych z Tutlo mogę śmiało wypowiedzieć się na temat tej platformy. Do wypróbowania tego sposobu nauki przekonała mnie elastyczność sposobu nauczania. Uczyłem się do tej pory na różne sposoby, ale jeszcze żaden, jak do tej pory, nie... oferował tak dużej różnorodności tutorów. Zaletami takiego sposobu nauki jest wysoka dostępność nauczycieli i różnorodność podejść do ucznia, co mnie osobiście przypadło do gustu. Na jakoś połączenia specjalnie nie mogę narzekać, ponieważ nie miałem w tym czasie żadnych większych problemów (czasami połączenie video nie daje rady ale to pewnie bardziej złożony problem połączeń lokalnych niż samej platformy). Jedyną realną przeszkodą, która stanowi z pewnością dla wielu barierę nie do przekroczenia, jest okres umowy. Szczerze mówiąc rozmawiałem z wieloma osobami, które korzystały, bądź rozważały korzystanie z platformy i ani razu nie spotkałem się z opinią przychylną podpisywaniu umowy dwuletniej. Mogę domyślać się jedynie z jakiego powodu taka decyzja została podjęta, ale nie jest to, w moim odczuciu, najlepsze rozwiązanie. Dwa lata są problematyczne z dwóch powodów: po pierwsze jest to okres na tyle długi, że ciężko jest (tak było w moim przypadku) rozsądnie rozplanować sobie czas nauki, po drugie jest to wikłanie się w kredyt (pożyczkę) w banku, do którego można nie chcieć przystępować. Poza tym pozostają jeszcze sytuacje nadzwyczajne, które mogą uniemożliwić ciągłe korzystanie z platformy. Mimo to uważam, że warto spróbować i przekonać się, czy taki sposób nauki jest dla nas odpowiedni. Z pewnością można wyciągnąć z tego więcej niż z tradycyjnej akademickiej formy nauki języka.czytaj więcej

Ka W.

Polecam wszystkim, którzy mają barierę w mówieniu i używaniu języka. Dowolność w doborze dni i godzi na plus.

Renata B.

Korzyści kursu dla dzieci

Co wyróżnia nasze kursy dla dzieci?

Dzieci i młodzież chętnie korzystają z internetu i czują się w nim naturalnie. Dzięki Tutlo możesz wykorzystać internet do aktywnej nauki angielskiego Twojego dziecka.

Zalety kursu Tutlo dla dzieci i młodzieży:

  • codzienny kontakt dziecka z językiem od wczesnego wieku
  • indywidualne lekcje z lektorem na żywo
  • dziecko przełamuje nieśmiałość i uczy się kontaktów z innymi
  • zajęcia 20-minutowe
  • optymalny czas skupienia dziecka
  • brak dojazdów do szkoły językowej
Umów lekcję Zobacz video

Z kim będzie uczyć się Twoje dziecko?

Nasi lektorzy

Elena

“Mój sposób na pomoc studentom w przezwyciężaniu trudności związanych z pierwszą lekcją to uśmiech, przyjazne nastawienie i zachęcanie. Lubię skupiać się na płynności, więc nie przerywam, kiedy uczeń mówi. Wypisuję uwagi w okienku czatu i kiedy uczeń skończy mówić, wspólnie przechodzimy przez błędy i poprawki.”

Adam

“Pierwsza lekcja to czas, kiedy można wszystko przetestować - bez obaw i lęków. Jako nauczyciel stawiam sobie na celu pomóc uczniom zbudować pewność siebie oraz przekonać ich, by nie bali się popełniać błędów. Uczniowie Tutlo często mówią mi, że podoba im się to, że mogą po prostu rozmawiać i ćwiczyć język, bez poczucia, że się czegoś uczą.”

Candy

“Jako wykwalifikowana Native Speakerka brytyjskiej i amerykańskiej odmiany języka angielskiego pracuję z uczniami Tutlo od ponad półtora roku i muszę przyznać, że każda minuta tej pracy sprawiła mi radość! Uczniom, którzy odbywają swoją pierwszą lekcję, przedstawiam się przy użyciu słów, które są im znane. Potem przechodzimy do lekcji z kursu dla początkujących, a uczniowie natychmiast zaczynają mówić!”

Johan

“Dlaczego nauka na Tutlo jest świetna? Tutlo oferuje spersonalizowane lekcje jeden na jeden, co daje nam możliwość zbudowania relacji z kazdym studentem. Co ich motywuje? Czym się interesują? Jakie są ich marzenia i plany na przyszłość? To właśnie te obszary budujesz i doskonalisz, kiedy uczysz się we własnym tempie, ze swoim przyjacielem i tutorem w jednej osobie.”

Joyce

“Cześć! Mam na imię Joyce, jestem z Filipin i uczę na Tutlo. Nauka angielskiego to wspaniałe wyzwanie, a ja postaram się, by było ono także doskonałą zabawą. Z natury jestem ciepłą i przyjazną osobą, dzięki czemu w trakcie lekcji poczujesz się komfortowo, zwłaszcza podczas naszego pierwszego spotkania. Moi uczniowie mówią mi, że lubia Tutlo za to, że tutorzy są bardzo przyjaźni i wspierający, a lekcje pomocne i konkretne.”

Megan

“W trakcie pierwszej lekcji staram się, by uczniowie poczuli się komfortowo, stosując luźne podejście i pytając dlaczego postanowili poprawić swój angielski. Łatwo jest mi zrozumieć ich zmagania, ponieważ sama uczę się języka obcego! Dzięki temu mogę być bardziej efektywną i wyrozumiałą nauczycielką.”

Michaela

“Moim celem jest zapewnienie uczniom bezpiecznej przestrzeni, żeby nie musieli się stresować i mogli w pełni wykorzystać swój potencjał. Tutlo jest platformą, na którą uczniowie mogą wejść i uczyć się, szlifować, ćwiczyć i udoskonalać swój angielski. Myślę, że studenci najbardziej cenią w Tutlo to, że mogą znaleźć tutorów, którzy spełnią ich oczekiwania i pomogą spełnić ich cele.”

Kursy angielskiego
dla dzieci i młodzieży

✅ Junior

To kurs dla młodzieży, który pozwala rozwijać kompetencje językowe, jak również poznawać kulturę krajów świata anglojęzycznego. Nauka odbywa się zwykle na zasadzie 3P – prezentacja, praktyka, produkcja. Poznasz nowe słownictwo, później przećwiczysz je z tutorem, a na koniec sam ich użyjesz w swoich wypowiedziach. Rozmawiaj swobodnie na tematy związane z kulturą, rozrywką, stylem życia, podróżami, oraz wiele innych.

✅ English for Kids

Kurs English for Kids jest kursem konwersacyjnym dla dzieci i obejmuje lekcje na poziomie początkującym. Jest on przeznaczony dla dzieci w wieku 7-11 lat, które chcą rozwijać swoje kompetencje językowe, jak również poznawać kulturę krajów świata anglojęzycznego. Dzięki Enligh for Kids dziecko poznaje nowe słownictwo i zdobywa pewność siebie, by powoli zacząć rozmawiać po angielsku.

✅ Junior

To kurs dla młodzieży, który pozwala rozwijać kompetencje językowe, jak również poznawać kulturę krajów świata anglojęzycznego. Nauka odbywa się zwykle na zasadzie 3P – prezentacja, praktyka, produkcja. Poznasz nowe słownictwo, później przećwiczysz je z tutorem, a na koniec sam ich użyjesz w swoich wypowiedziach. Rozmawiaj swobodnie na tematy związane z kulturą, rozrywką, stylem życia, podróżami, oraz wiele innych.

✅ English for Kids

Kurs English for Kids jest kursem konwersacyjnym dla dzieci i obejmuje lekcje na poziomie początkującym. Jest on przeznaczony dla dzieci w wieku 7-11 lat, które chcą rozwijać swoje kompetencje językowe, jak również poznawać kulturę krajów świata anglojęzycznego. Dzięki Enligh for Kids dziecko poznaje nowe słownictwo i zdobywa pewność siebie, by powoli zacząć rozmawiać po angielsku.

Zacznij mówić płynnie po angielsku