Szkoła języka angielskiego w Gdańsku

  Kurs angielskiego Gdańsk

  Blokada w mówieniu, zapominanie słówek, wstyd — brzmi znajomo? Jeśli szukasz kursu angielskiego, który przyniesie zauważalne efekty i nie będzie obciążał Twojego harmonogramu dnia — dobrze, że tu jesteś! Tutlo to najlepszy sposób na naukę angielskiego w Gdańsku! Wypełnij formularz i przekonaj się, jak może wyglądać przyjemna i skuteczna nauka.

  Native speaker Gdańsk - kurs online

  By porozmawiać z native speakerem, musisz przemierzyć setki kilometrów. Tutlo to platforma do nauki angielskiego online, która gromadzi ponad 300 lektorów z całego świata. Poza tym, że ich językiem ojczystym jest angielski, mają oni również odpowiednie kwalifikacje do tego, by uczyć. Przygotowanie merytoryczne naszych native speakerów, indywidualne lekcje i opieka metodyka, sprawiają, że Tutlo to najlepiej opracowane kursy angielskiego w Gdańsku.

  Tutlo - szkoła angielskiego w Gdańsku

  W swoim podejściu do edukacji łączymy dwie rzeczy — przygotowany przez metodyków program nauki angielskiego oraz nowoczesną formę. Tutlo to innowacyjna platforma, dzięki której możesz porozmawiać z lektorami z USA, Australii, Kanady czy RPA. Konwersacje odbywają się 1 na 1, na żądanie, co oznacza, że nie musisz umawiać się na lekcje. Po zalogowaniu się na Tutlo (o dowolnej porze) wybierasz nauczyciela z listy, łączysz się z nim i zaczynasz rozmowę.

  Szkolenia językowe dla firm w Gdańsku

  Tutlo współpracuje z ponad 200 firmami, dostarczając do nich kursy angielskiego w formie benefitu. Jako pracodawca masz możliwość stałego monitoringu postępów pracowników w specjalnym panelu na platformie. Aby dowiedzieć się więcej o szkoleniach językowych dla firm w Gdańsku, przejdź na stronę kursy dla firm.

  Szkoła języka angielskiego Tutlo w Gdańsku


  Dane kontaktowe
  Al. Grunwaldzka 411
  80-309 Gdańsk
  Tel.: 22 247 20 45
  Email: kontakt@tutlo.pl
  Godziny otwarcia: 09-22 codziennie
  Jak do nas dotrzeć
  Nasza placówka znajduje się przy Uniwersytecie Gdańskim i 400 m od Hali Oliwnej
  Możesz do nas dojechać:
  autobusem linii 122, 139, 199 – przystanek Biblioteka Główna UG
  szybką koleją miejską linii: S1, S2, S3 – stacja Gdańsk Przymorze-Uniwersytet  Zacznij mówić płynnie po angielsku