Szkoła języka angielskiego w Łodzi

  Szkoła angielskiego Łódź

  Niezależnie od tego, na jakim poziomie znajomości angielskiego aktualnie się znajdujesz, w Tutlo znajdziesz kurs, dopasowany do swoich potrzeb. Dzięki wprowadzeniu innowacyjnej platformy online, nauka angielskiego w Łodzi przechodzi na wyższy poziom.  Wypełnij formularz, aby poznać ofertę szkoły językowej Tutlo w Łodzi  lub przyjdź do naszej placówki przy ul. Sienkiewicza 72.

  Co wyróżnia kurs angielskiego w Łodzi?

  Stawiamy przede wszystkim na rozmowę, a gramatyki uczymy w praktyce. Bez samodzielnego budowania komunikatów po angielsku, nie jesteś w stanie przełamać bariery językowej. Aby umożliwić Ci naprawdę skuteczną naukę angielskiego w Łodzi, współpracujemy z ponad 300 native speakerami. Nasi lektorzy mają przygotowanie praktyczne i metodyczne, dlatego zostaniesz objęty profesjonalną opieką przez cały okres trwania kursu.

  Native speaker Łódź

  Czy Tobie również brakuje kontaktu z żywym językiem podczas nauki angielskiego? Gdy wyjeżdżasz do anglojęzycznego kraju, w 100% zanurzasz się w języku. Wiemy jednak, że nie jest to możliwe, gdy chcesz uczyć się angielskiego w Łodzi. Tutlo skraca odległość i przybliża Cię do native speakerów z całego świata, dzięki formie kursu angielskiego online. Na platformie masz możliwość rozmowy 1 na 1 z nauczycielem, który w tej chwili czeka na Ciebie w swoim pokoju w Kanadzie.

  Szkolenia językowe - angielski dla firm Łódź

  Nasze szkolenia językowe są alternatywą dla tradycyjnych zajęć angielskiego w firmach. Jesteśmy dostawcą kursów angielskiego na wszystkich poziomach – od A1 do zaawansowanego. Dzięki wygodnej formie online możesz wprowadzić szkolenie językowe w Łodzi i dać swoim pracownikom możliwość nauki z native speakerami. Przejdź na podstronę Tutlo dla firm i zobacz, dlaczego warto z nami współpracować.

  Szkoła języka angielskiego Tutlo w Łodzi


  Dane kontaktowe
  Ul. Henryka Sienkiewicza 72
  90-001 Łódź
  Tel.: 22 247 20 45
  Email: kontakt@tutlo.pl
  Godziny otwarcia: 09-22 codziennie
  Jak do nas dotrzeć
  Nasza placówka mieści się w budynku z czerwonej cegły będącym kiedyś jedną z łódzkich manufaktur
  Znajduje się przy Galerii Łódzkiej i tuż obok skrzyżowania al. Mickiewicza i ul. Sienkiewicza
  Możesz do nas dojechać:
  autobusem linii 131 – przystanek Sienkiewicza/Piłsudskiego
  tramwajem linii: 8, 10A, 10B, 18 – przystanek Sienkiewicza/Piłsudskiego


  Zacznij mówić płynnie po angielsku