Szkoła języka angielskiego we Wrocławiu

  Kurs angielskiego Wrocław

  Szukasz intensywnego kursu angielskiego we Wrocławiu? Ucz się z polskimi lektorami i native speakerami z całego świata i zacznij płynnie mówić po angielsku! Tutlo to nowoczesna szkoła angielskiego we Wrocławiu, w której szybko i skutecznie opanujesz język angielski. Wypełnij formularz, aby wybrać kurs dla siebie lub przyjdź do placówki przy ul. Św. Elżbiety 4 i zobacz, jak uczymy podczas bezpłatnej lekcji próbnej.

  Kurs angielskiego Wrocław - jak wygląda nauka na platformie Tutlo

  Dzięki platformie Tutlo odbędziesz kurs angielskiego we Wrocławiu, kiedy tylko chcesz. Lekcje w naszej szkole językowej online możesz realizować bez wcześniejszej rezerwacji.  Nauka angielskiego odbywa się na platformie online, co oznacza, że nie musisz dojeżdżać do szkoły językowej.Wystarczy, że zalogujesz się na platformę i wybierzesz jednego z dostępnych w tym momencie lektorów lub native speakerów. Co ważne lekcje w Tutlo są indywidualne, a więc cała uwaga nauczyciela jest skupiona tylko na Tobie. Nie czekaj na zebranie się grupy czy start kursu – naukę zacznij już dziś.

  Native speaker Wrocław - sprawdź, jaką metodą uczymy

  Nauka angielskiego w Tutlo polega na rozwijaniu praktycznych umiejętności językowych. W pierwszej kolejności stawiamy na konwersacje, jednocześnie przekazując zasady gramatyczne. Możesz wybrać kurs językowy, który odbywa się całkowicie w języku angielskim, dzięki czemu produkujesz treści w języku angielskim, szybciej przyswajasz wiedzę i nabierasz płynności językowej. Kursy angielskiego w Tutlo podzieliliśmy na 16 działów, skoncentrowanych na różnych aspektach.

  Angielski dla firm Wrocław - skuteczne kursy dla Twoich pracowników

  Spersonalizowane szkolenie językowe dla firm we Wrocławiu. Oferta Tutlo dla firm charakteryzuje się pełną personalizacją kursu. Każdy z pracowników realizuje lekcje indywidualnie, zgodnie ze swoim tempem i potrzebami. Pracownicy mogą odbywać lekcje angielskiego o dowolnej godzinie. Więcej informacji o kursach dla firm znajdziesz na stronieTutlo dla firm.

  Szkoła języka angielskiego Tutlo we Wrocławiu


  Dane kontaktowe
  Ul. Świętej Elżbiety 4
  50-111 Wrocław
  Tel.: 22 247 20 45
  Email: kontakt@tutlo.pl
  Godziny otwarcia: 09-22 codziennie
  Jak do nas dotrzeć
  Nasza placówka znajduje się przy Bazylice św. Elżbiety i 250 m od Mostu Pomorskiego
  Możesz do nas dojechać:
  autobusem linii:
  247, 248 – przystanek Uniwersytet
  110, 114, 243, 245, 253, 257, 259, 602, 612, D, K – przystanek Rynek
  tramwajem linii:
  3, 6, 7, 23 – przystanek Uniwersytet
  10, 20, 33 – przystanek Rynek  Zacznij mówić płynnie po angielsku